مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
-
شماره آگهی: 13995
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه

توضیحات آگهی

شلنگ فلکسی شیلنگ های فلکسی در انواع مختلفی ساخته می شوند. به طور کلی شیلنگ های فلکسی در دو نوع ارتجاعی و ثابت ساخته می شوند. در ادامه به توضیح ویژگی ها و کاربرد هر کدام از شیلنگ های فلکسی می پردازیم.

شیلنگ فلکسی ثابت: نوعی شیلنگ‌فلکسی هستند که قالبیت ارتجاعی ندارند. این نوع شیلنگ ها به دلیل نداشتن خاصیت ارتجاعی، دو یا چند برابر نمی شوند و حالت اولیه خود را حفظ می کنند. معمولا از شیلنگ های فلکسی ثابت برای انتقال گاز و آب در پکیچ های گرمایشی ساختمان ها استفاده می شود.
شیلنگ فلکسی ارتجاعی: نوعی شیلنگ فلکسی هستند که به دلیل داشتن خاصیت ارتجاعی، قابلیت بزرگ تر شدن دارند. طول این شیلنگ ها دو یا چند برابر می شود. معمولا در مکان هایی که نیاز به شیلنگ هایی با طول زیاد است، از شیلنگ‌فلکسی ارتجاعی استفاده می شود. شیلنگ‌فلکسی ارتجاعی نسبت به مدل ثابت آن کاربرد بیشتری دارد. این شیلنگ ها به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری بالا در بسیاری از کارهای ساختمانی استفاده می شوند.
جنس شیلنگ‌فلکسی
معمولا شیلنگ های فلکسی از جنسی ساخته می شوند که در برابر سیالات خورنده مقاوم باشند و بعد از مدت کوتاهی دچار خوردگی نشوند. برای ساخت شیلنگ فلکسی از استیل و فولاد ضد زنگ که در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند، استفاده می کنند. جنس شیلنگ فلکسی به گونه ای است که در اثر برخورد با آب و رطوبت دچار تغییر رنگ نمی شود. همچنین شیلنگ های فلکسی در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و به راحتی آسیب نمی بینند.