مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه

توضیحات آگهی

تأمین آب آشامیدنی سالم، یک نیاز اساسی برای فعالیت‌های روزمرۀ مردم است. به‌همین‌دلیل، افراد ترجیح می‌دهند از یک مخزن آب برای مصارف خانگی، کشاورزی، صنعتی، شیمیایی و غیره استفاده کنند. درحقیقت، یک مخزن پلی اتیلنی جهت ذخیره‌سازی و حمل‌و‌نقل آب و دیگر مایعات کاربرد دارد؛ اما برای اینکه بتوانید از منبع آب برای سال‌های متمادی استفاده کنید، باید به کیفیت ساخت، ساختار فیزیکی و شیمیایی، ظرفیت و ابعاد محصول توجه ویژه داشته باشید. می‌توانید جهت خرید تانکر آب پلاستیکی،

اهمیت خرید مخزن آب / منبع آب
مخزن آب در ابعاد مختلف و ظرفیت‌های 50 تا 30 هزار لیتر به فروش می‌رسند. این مخزن به دلیل کاهش هزینۀ حمل‌ونقل، نصب راحت و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار محبوب هستند و در اغلب موارد به مخازن فلزی و فایبرگلاس ترجیح داده می‌شوند. به‌طورکلی، منبع آب می‌توانند مزایای زیر را به شما ارائه دهند:

سهولت در تعمیر و نگهداری منیع آب پلی اتیلن
برخلاف تانکر فلزی، مخزن آب پلی اتیلن تقریباً نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد. مخازن فلزی برخلاف مخزن پلی اتیلنی ، به مراقبت‌های پیشگیرانه مانند رنگ‌آمیزی (جلوگیری از زنگ‌زدگی) و بررسی‌های مداوم جهت اطمینان از کیفیت جوش نیاز دارند. اگر مخزن آب پلاستیکی در زیر آفتاب قرار داشته باشد، هیچ‌گونه مواد پلاستیکی وارد آب نمی‌شود. همچنین مخزن آب به‌صورت تک لایه، دو لایه، سه لایه و لایۀ فوم‌دار تولید می‌شوند. در مدل‌های سه لایه و چهار لایۀ فوم‌دار، یک لایۀ مشکی رنگ برای جلوگیری از ورود نور به داخل مخزن تعبیه می‌شود که از رشد جلبک در داخل منبع جلوگیری می‌کند. همچنین باید توجه داشت که مدل‌های تک لایه، بیشتر برای مایعاتی به غیر از آب پیشنهاد می‌شوند.

مقاوم در برابر نشتی مایعات
منبع آب پلی اتیلن ، در برابر نشتی مقاوم است؛ زیرا به‌صورت یک تکه قالب‌گیری شده و بدون درز تولید می‌شود. مخازن فلزی به‌مرورزمان در اثر زنگ‌زدگی و خوردگی دچار نشتی می‌شوند؛ اما ساختار بدون درز و کیفیت بالای مخزن پلی اتیلی، به معنای این است که احتمال نشتی در آن‌ها صفر درصد خواهد بود. به‌طورکلی، تانکر آب پلاستیکی به بازرسی مداوم جهت وجود نشتی نیاز ندارد. همچنین ضروری است تا مخزن آب را از یک شرکت معتبر و شناخته شده خریداری کنید تا مشکلی بابت نشتی مایعات وجود نداشته باشد و هچنین در صورت وجود هرگونه مشکل، بتوانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید.