مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مخزن پلی اتیلن 2500 لیتر افقی سه لایه

توضیحات آگهی

مخزن آب در ابعاد مختلف و ظرفیت‌های 50 تا 30 هزار لیتر به فروش می‌رسند. این مخزن به دلیل کاهش هزینۀ حمل‌ونقل، نصب راحت و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار محبوب هستند و در اغلب موارد به مخازن فلزی و فایبرگلاس ترجیح داده می‌شوند. به‌طورکلی، منبع آب می‌توانند مزایای زیر را به شما ارائه دهند:

سهولت در تعمیر و نگهداری منیع آب پلی اتیلن پارس
برخلاف تانکر فلزی، مخزن آب پلی اتیلن تقریباً نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد. مخازن فلزی برخلاف مخزن پلی اتیلنی ، به مراقبت‌های پیشگیرانه مانند رنگ‌آمیزی (جلوگیری از زنگ‌زدگی) و بررسی‌های مداوم جهت اطمینان از کیفیت جوش نیاز دارند. اگر مخزن آب پلاستیکی در زیر آفتاب قرار داشته باشد، هیچ‌گونه مواد پلاستیکی وارد آب نمی‌شود. همچنین مخزن آب به‌صورت تک لایه، دو لایه، سه لایه و لایۀ فوم‌دار تولید می‌شوند. در مدل‌های سه لایه و چهار لایۀ فوم‌دار، یک لایۀ مشکی رنگ برای جلوگیری از ورود نور به داخل مخزن تعبیه می‌شود که از رشد جلبک در داخل منبع جلوگیری می‌کند. همچنین باید توجه داشت که مدل‌های تک لایه، بیشتر برای مایعاتی به غیر از آب پیشنهاد می‌شوند.

مقاوم در برابر نشتی مایعات
منبع آب پلی اتیلن ، در برابر نشتی مقاوم است؛ زیرا به‌صورت یک تکه قالب‌گیری شده و بدون درز تولید می‌شود. مخازن فلزی به‌مرورزمان در اثر زنگ‌زدگی و خوردگی دچار نشتی می‌شوند؛ اما ساختار بدون درز و کیفیت بالای مخزن پلی اتیلی، به معنای این است که احتمال نشتی در آن‌ها صفر درصد خواهد بود. به‌طورکلی، تانکر آب پلاستیکی به بازرسی مداوم جهت وجود نشتی نیاز ندارد. همچنین ضروری است تا مخزن آب را از یک شرکت معتبر و شناخته شده خریداری کنید تا مشکلی بابت نشتی مایعات وجود نداشته باشد و هچنین در صورت وجود هرگونه مشکل، بتوانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید.

سهولت در جابجایی و نصب
از‌آنجایی‌که مخزن آب پلاستیکی وزن کمی دارند و بسیار بادوام هستند، حمل‌ونقل آنها آسان‌تر و ارزان‌تر از منبع آب فلزی است. مخزن آب پلی اتیلن با استفاده از روش‌های اصلی حمل‌ونقل مانند باربری‌های معمولی و تریلرها حمل می‌شوند. علاوه بر این، هنگامی‌که مخزن آب به محل شما می‌رسد، می‌توان آن را با استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزاتی که معمولاً در محل کار موجود است، تخلیه کرد. در نهایت، می‌توان منبع آب را بدون ایجاد آسیب و با صرف زمان کم در محل قرار داد. همۀ این عوامل، نصب و راه اندازی مخزن آب را بسیار آسان می‌کنند.