مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
خرید کود مایع ماهی

توضیحات آگهی

آیا می دانستید کود ماهی ماهکود در ساحل خلیج فارس و در تیراژ انبوه ساخته شده و کمترین قیمت در بین کودهای ماهی بازار ایران دارد؟
اگر به دنبال ریشه زایی، افزایش گلدهی، افزایش ضریب تبدیل گل به میوه، تغذیه اصولی، افزایش ماده آلی خاک و بهبود کیفیت محصول هستید باید در انتخاب کود خود دقت کنید!!!
امروزه کشاورزان پیشرو به سمت استفاده از کودهای آلی و ارگانیک رفته و در مصرف کودهای شیمیایی دقت بیشتری به خرج می دهند. با گذر زمان دیگر کاربرد کود های شیمیایی مثل قبل نیست. قیمت بسیار بالایی دارند اما سرشار از نمک بوده، زمین را شور کرده و بازده رشدشان کم و محدود است. کشاورزی بخصوص کاشت گندم با قیمت های جدید نهاده های کشاورزی به صرفه نیست. با صرف هزینه بسیار و کمرشکن باز هم سود چندانی در کار نیست. زحمت های کار طاقت فرسای کشاورزی به کنار.
وضعیت بازار و قیمت محصولات کشاورزی ثبات ندارد، سطح آب های زیرزمینی رو به کاهش است و تنش های مختلفی به مزرعه وارد می شود. تنها راه نجات از این شرایط افزایش بهره وری و کاهش هزینه های کشت است. تا بتوان با صرف هزینه کمتر بازدهیبیشتری داشت.
آیا راه حلی وجود دارد؟؟؟
خوشبختانه در کشور ما ترکیبی ساخته می شود به نام کود ماهی ماهکود که این نیاز را براورده می کند. یک کود مایع ارگانیک که از عصاره ماهی خلیج فارس ساخته می شود، پی اچ اسیدی دارد و سرشار از فسفر و آمینواسید طبیعی موجود در ماهی است.
طبیعتا شما با بوی گند ضایعات ماهی آشنا هستید. در فرایند تولید ماهکود بوی گند آن حذف شده است ، عناصر غذایی آن دردسترس قرار گرفته است و یک بمب رشد ارگانیک است. استفاده از ماهکود از ابتدای فصل کشت وضعیت کشاورزی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد.

• افزایش ریشه زایی
• افزایش رشد اصولی
• افزایش گلدهی
• افزایش ضریب تبدیل گل به میوه
• کاهش پی اچ خاک
• حذف بوی بد ماهی، در ترکیب ماهکود بوی عصاره ماهی کنترل شده است.
• افزایش مواد عالی خاک از نتایج مهم ماهکود است، صدها ترکیب غذایی برای گیاهان به ارمغان می آورد.
• اصلاح کنندگی خاک، ترکیب مواد عالی در کنار ریز مغذی ها اصلاح خاک را به همراه دارد، بافت خاک متخلخل و پایدار می شود.
استعلام قیمت کود مایع ماهی برای پسته کود
شماره تماس 1 :09176355025

شماره تماس 2 :09178030747