مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
ژیکاسل ، ملات تراز کننده سطح یا کف

توضیحات آگهی

ملات تراز کننده سطح ژیکاوا (ملات خودتراز) | ژیکاسل
آماده سازی و تراز کردن کف ساختمان برای پوشش نهایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چنانچه کف، کاملا تراز باشد می توان در آخرین مرحله کار (حتی پس از اتمام نقاشی) با سرعت و دقت بالا، سرامیک، سنگ یا پارکت را با کمترین هزینه و مصرف چسب، نصب نمود.

نصب پارکت به خصوص پارکت های جدید ساخته شده از مواد آلی، روی سطح تراز، باعث از بین رفتن صدای ناهنجار راه رفتن روی آن می شود. ژیکاسل ملاتی است با خاصیت روانی بسیار زیاد که مانند مایعات پس از ریخته شدن بر روی سطح، جاری شده و در تراز افقی قرار می گیرد. استفاده از این ملات بسیار ساده بوده و موجب کاهش چشمگیر زمان اجرا، کاهش موادمصرفی، نیروی انسانی و در نتیجه کاهش هزینه ها می گردد. ملات تراز کننده سطح ژیکاوا به علت دارا بودن رزین های چسبنده آلی، علاوه بر میزان روان بودن بالا دارای چسبندگی زیاد به سطح زیرین و مقاومت بالا در مقابل سایش بوده و گرد و غبار کمتری تولید می کند.

_ برخی مزایای استفاده از ملات تراز کننده سطح ژیکاسل:
کاهش هزینه و زمان اجرا
دقت بالا و کیفیت مطلوب
کاهش بار روی سقف

کاربرد ملات خود تراز ژیکاسل:
تراز سطح زیر کار قبل از نصب سرامیک، کاشی و پارکت یا سنگ
کف فودکورت ها، گالری های هنری و سالنهای بزرگ

_ روش استفاده از ملات خود تراز ژیکاسل:
ابتدا سطح زیر کار را کاملا تمیز و عاری از قطعات سست و آلوده و مواد روغنی کنید. برای ساخت ملات، به ازای 25 درصد وزن پودر ملات تراز کننده سطح، آب تمیز در ظرف مناسب یا میکسر ریخته و پودر را به آن اضافه نمایید و تا بدست آمدن ملاتی همگن، مخلوط نمایید. سپس آن رابه طور پیوسته و یکنواخت روی سطح ریخته و پخش نمایید. برای نتیجه بهتر، ملات را با استفاده از تی لاستیکی، ویبره و جابه جا نمایید. میزان مصرف ژیکاسل 1/5 تا 2 کیلوگرم درمتر مربع به ازای هریک میلی متر ضخامت است. پس از گذشت 24 ساعت تردد سبک و پس از 72ساعت تردد سنگین بر روی سطح امکان پذیر می باشد.

_ زمان بهره برداری پس از اجرای ملات خود تراز ژیکاسل:
تردد سبک و نصب سرامیک: 4 ساعت
نصب پارکت: 24 ساعت
تردد سنگین: 72 ساعت
*توجه: در هنگام استفاده از کف صنعتی ژیکاسل (ملات خودتراز ژیکاوا)، از مصرف آب بیشتر از میزان توصیه شده اکیدا خودداری نمایید، زیرا موجب کاهش مقاومت و ترک خوردگی خواهد شد. اجرای ژیکاسل بسیار حساس بوده و حتما باید توسط تیم های آموزش دیده و با تجربه انجام شود. در این خصوص، به رایگان از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

مشخصات فنی ملات خود تراز ژیکاسل:
حالت فیزیکی: پودر
وزن مخصوص (gr/cm³): 1/4
بسته بندی: کیسه 25 کیلوگرمی