مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
آموزش نرم افزارهای معماری و اجرا دکوراسیون

توضیحات آگهی

معماری یکی از رشته های جذابی می باشد که علاوه بر داشتن علم ، داشتن هنر و خلاقیت را نیز می طلبد چرا که نتیجه نهایی یک معمار نه تنها باید احساس خوبی را به کارفرما منتقل کند بلکه باید دارای کارایی مناسب نیز باشد. در واقع برای طراحی و اجرای یک ساختمان باید به دو اصل کاربرد و زیبایی آن توجه نمود:
_کاربرد ساختمان: یعنی باید با توجه به کارایی و نیازی که کارفرما دارد بخشهای مختلف به طراحی و در نهایت اجرا کار افزوده شود. اصل زیبایی ساختمان: همان گونه که می دانید اینکه محیط کار یا منزل چه انرژی یا حسی را به فرد منتقل میکند از عوامل بسیار مهم می باشد البته باید توجه داشت رعایت کردن نکات و ظرافت ها برای ایجاد زیبایی کاملا با سلیقه بحثی جدا دارد چرا که این نکات بر اساس علم می باشد نه سلیقه شخصی افراد
عوامل اثر گذار بر طراحی یک فضا: _عواملی بسیاری بر معماری یک ساختمان یا فضا اثر گذار هستند مانند عقاید و آیین و رسوم مردم یک منطقه که نیاز و خواسته افراد می تواند متاثر از همین عقایدی باشد که دارند.
_امکانات مالی که کارفرما دارد و اینکه تا چه میزان می تواند بر روی پروژه هزینه کند و همچنان معماران باید یک مبلغی را هم به عنوان ذخیره در نظر بگیرند که اگر در میانه کار به چالش های ناگهانی برخورد کردند هزینه ی نهایی از توانایی کار فرما بیشتر نشود.
_معمار باید با توجه به علمی که کسب کرده محیطی ایجاد کند که همواره توام با نظم و آرامش باشد.
_همچنین تمام استانداردهای فضا و اندازه به خوبی رعایت شده باشد و امکان دسترسی به تمام بخش ها به راحتی برای کار فرما مهیا شده باشد. چه زمان یک معمار مهارت های کافی برای انجام یک کار بی نقص را دارد؟! زمانی که معمار به تمام موارد اثر گذار بر معماری و اصولی که در معماری از اهمیت بالا برخوردار واقف باشد و بتواند علم معماری را با سایر موارد اثر گذار بر معماری عجین کند و در نهایت نتیجه ای مطلوب کارفرما ارائه دهد یک معمار ماهر خواهد بود. زیرا نه تنها بر نکات موجود در معماری از جمله سبک های متنوع متریال ،رنگ ،مهارت کار با ابزارهای معماری و مقابله با چالش های اجرایی و … آگاه هست بلکه توانسته ارتباطی مفید با کارفرما بگیرد و نیاز او را به درستی تشخیص دهد. آکادمی معماری آتروپات زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور: آتروپات با سابقه بیش از ده سال فعالیت پروژه محور و همچنین آموزش کاربردی متقاضیان رشته معماری یکی از بهترین مسیرها برای علاقمندان رشته معماری است. تمام علاقمندان به رشته معماری در صورت تمایل به آموزش پروژه محور با قرار گرفتن در محیط های متنوع کاری می توانند از طریق شماره تماس زیر با اساتید این آکادمی ارتباط برقرار کنند.