مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه

توضیحات آگهی

تولید گرانول چوب پلاست،کامپاند چوب پلاست،کفپوش و دیوارپوش،محوطه اطراف استخر،نمای ساختمان و…

شماره همراه: 09023335806

آدرس ایمیل: plastowood66@gmail.com

آدرس سایت: https://plastowood.org/

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/plastowood.ir/

ویدئوآپارات: https://www.aparat.com/Plastowood

کانال تلگرام: https://t.me/s/plastowood

گرانول چوب پلاست / کامپاند چوب پلاست
پلاستو وود یکی از تولیدکنندگان گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست در ایران می باشد که توسط گروهی از پژوهشگران و متخصصین این مرز و بوم راه اندازی شده است.
یکی از محصولات این شرکت تولید گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست می باشد. گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست شرکت پلاستو وود با سابقه صنعتی ده ساله در ایران از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است. این مجموعه با بیشترین رزومه علمی-پژوهشی در ایران و چاپ مقالات متعدد در مجلات معتبر دنیا این نوید را به مشتریان خود می دهد که محصولات تولیدی این شرکت با دقت بالایی تولید می شود.

محصول تولید شده توسط ما، با بهترین مواد خام و جدیدترین تکنولوژی دنیا طراحی و تولید شده است. در حال حاضر کامپوزیت های چوب پلاست به طور فزاینده ای به عنوان مصالح ساختمانی داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. برای چنین کاربردی، این مواد باید دارای ویژگی های چند منظوره مانند ترکیبی از خواص مکانیکی استثنایی و بازدارندگی شعله و کیفیت بالا باشند.
به همین دلیل، یک تیم از متخصصان کیفیت، هر محصول تولیدی را براساس پارامترهای از پیش تعیین شده کیفی، مورد بررسی قرار می دهند تا محصول قابل عرضه از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد.
چرا باید از “پلاستو وود” بودن چوب پلاست خود اطمینان حاص نماییم؟
1) فیلرهای لیگنوسلولزی و فاز پلیمری مهمترین بخش از تولیدات گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست می باشند. از اینرو دسترسی به منابع اولیه مرغوب با قیمت مناسب اهمیت ویژه ای دارد.
2) تولید گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست در رنگ های مختلف
3) تولید گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست با مواد پلیمری درجه یک و نو
4) تولید گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست بر پایه پلیمر پلی اتیلن (PE)
5) در تولید گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست ما پُلی میان دانشگاه و صنعت ایجاد کرده ایم که منجر به استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دانش فنی شده است.
6) در تولید گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست ما از افراد متخصص و خلاق استفاده کرده ایم. اهمیت نیروی انسانی در هر سازمانی بسیار والا است، تا جایی که در تفکر سازمانی پیشرفته از انسان به مثابه مهمترین منبع دارایی برای هر شرکت و سازمان یاد می شود.
7) محصولات گرانول چوب پلاست و کامپاند چوب پلاست ما با روشهای علمی و بروز تولید میشود و از مرغوبیت و مشتری پسند بودن کالاهای تولیدی خودمان اطمینان حاصل می کنیم.
محصولات چوب پلاست پلاستو وود با توجه به خصوصیات منحصربه فردی که دارد بیش از گذشته در صنعت ساختمان مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است.
از جمله کاربردهای چوب پلاست می توان به موارد زیر اشاره کرد:
کفپوش و دیوارپوش فضای باز با چوب پلاست پلاستو وود
محوطه اطراف استخر با چوب پلاست پلاستو وود
نمای ساختمان با چوب پلاست پلاستو وود
آلاچیق و پرگولا چوب پلاست پلاستو وود
پله و مبلمان شهری چوب پلاست پلاستو وود
مهمترین مزایای محصولات چوب پلاست پلاستو وود
دوام و عمر بالا
دوستدار محیط زیست
هزینه پایین نگهداری
مقاوم به شعله و کُند سوز بودن
سختی و مقاومت بالا
هزینه کم
انتخاب گسترده ای از رنگ ها

پلیوود فروش گرانول چوب پلاست wpc تولید گرانول چوب پلاست وودپلاست پلاستوود گرانول چوب پلاست کامپاند چوب پلاست ترموپلاست گرانول پلیمر کامپوزیت تزریقی اکسترودر ساخت چوب پلاست مستربچ مواد چوب پلاست چوب پلاست مستربچ چوب پلاست تولید چوب پلاست قیمت گرانول چوب پلاست چوب پلاستیک قیمت گرانول پلاستو وود خرید گرانول چوب پلاست کفپوش دیوارپوش نمای ساختمان آلاچیق مبلمات شهری چوب پلاست دیوارپوش چوب پلاست محصولات چوب پلاست پله چوب پلاست تولید گرانول چوب پلاست کامپاند چوب پلاست محوطه استخر با چوب پلاست