مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه

توضیحات آگهی

• سیستم عامل
سیستم عامل وظیفه استفاده و کنترل سخت افزار کامپیوتر و ایجاد یک محیط نرم افزاری قدرتمند و در عین حال ساده برای انجام کارهای کاربر را بر عهده دارد.

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

• تعریف ویندوز
ویندوز معادل کلمۀ Windows انگلیسی است و به معنای پنجره‌ها‌ است. البته این ربطی به درب و پنجرۀ منزل یا محل کار ندارد! ویندوز یک نرم افزار است. نرم افزاری که روی کامپیوتر نصب می‌شود تا بتوانید از آن کامپیوتر استفاده کنید. به این گونه نرم افزارها که بسیار پرحجم و پیچیده هستند و به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید رایانه را روشن کنید, سیستم عامل می‌گویند.

پس ویندوز نام یک سیستم عامل است که توسط یک شرکت آمریکایی ساخته شده است. این شرکت,مایکروسافت نام دارد.

ویندوز را به این دلیل ویندوز (پنجره‌ها) نام گذاشتند که این سیستم عامل, نرم افزارهای مختلف را در قالب پنجره‌های مختلف باز می‌کند.

• تاریخچه ویندوز
در سال ۱۹۸۳, شرکت مایکروسافت یک واسط گرافیکی کاربر برای سیستم عامل خود (ام‌اس-داس) را که از سال ۱۹۸۱ بر کامپیوترهای شخصی آی‌بی‌ام و سایر کامپیوترهای سازگار نصب شده بود, به عنوان طرح توسعه ویندوز معرفی کرد.
خط تولید از تولید واسط گرافیکی به تولید دو نوع خانواده از طراحی سیستم عامل مدرن تغییر یافت, هر کدام از این دو خانواده پایه کد و سیستم فایل خاص خود را داشتند.

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

شرکت رایان نت (سهامی خاص) به عنوان اولین تامین کننده رسمی لایسنسهای اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner) با سابقه فعالیت نزدیک به یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد هولدینگ و سازمان دولتی, خصوصی و بین المللی شاخص و مطرح مستقر در ایران, مفتخر به ارایه تمامی محصولات نرم افزاری مایکروسافت به صورت مستقیم, با قیمت مناسب و بدون واسطه از طریق دفتر این شرکت (Talee Limited) در انگلستان به عنوان Partner & Solution Provider رسمی مایکروسافت می باشد. با توجه به حجم موجودی شرکت تمامی محصولات به صورت فوری تحویل داده میشوند و دارای پشتیبانی و گارانتی مادام العمر این شرکت و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت میباشند, همچنین هیچ یک از محصولات ارایه شده توسط این شرکت از نوع OEM – Academic – Charity نبوده و تمامی محصولات با لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و قابل استعلام از مایکروسافت ارایه می گردند.

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

مایکروسافت لایسنس اولین تامین کننده رسمی لایسنس های محصولات مایکروسافت در ایران, ارایه دهنده لایسنس نسخه های مختلف لایسنس ویندوز 11, لایسنس ویندوز 10 , لایسنس ویندوز 7 و لایسنس ویندوز 8.1 با پشتیبانی و گارانتی مادام العمر این شرکت و پشتیبانی فنی مایکروسافت میباشند.

کلمات کلیدی:
لایسنس قانونی ویندوز 7 اصل – لایسنس قانونی ویندوز 8 اصل – لایسنس قانونی ویندوز 10 اصل – فروش نسخه نهایی ویندوز 11 – خرید ویندوز 11 اورجینال – فروش لایسنس ویندوز 8.1 – سریال ویندوز 11 – فروش قانونی ویندوز 10 – دانلود ویندوز 7 اورجینال – لایسنس ویندوز 11 – فروش قانونی ویندوز 10 اصل – مزایای ویندوز 8.1 اصل

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال