مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
آموزش ساخت و پرواز هواپیمای رادیو کنترل

توضیحات آگهی

ساخت و پرواز هواپیماهای رادیو کنترل، یکی از هیجان انگیزترین تفریحها بوده و طرفداران خیلی زیادی بین جوانان و افراد میانسال دارد.

برای ساخت یک هواپیمای قابل پرواز، لازم به آموزش اصولی جهت ساخت صحیح هواپیما میباشد که شما میتوانید با خرید دوره آموزشی، ویدیوهای آموزشی مربوطه را دانلود کرده و بهمراه استاد، یک مدل قابل پرواز ساخته و بعد از آموزش پرواز آن، یک پرواز لذت بخش و خاطره انگیز را تجربه نمائید.

در دوره ساخت هواپیما، با مواردی مانند لوازم و تجهیزات مورد نیاز، طرز کار با آن تجهیزات، اصول ساخت بدنه اصلی، اصول ساخت بال، ساخت سکانهای عمودی و افقی، نصب تجهیزات کنترلی، تنظیم سطوح کنترل و موارد دیگر آشنا خواهید شد.

همچنین در دوره آموزشی اصول پرواز، با مواردی مانند تنظیم مرکز ثقل، آشنایی دقیقتر با سطح کنترلی، آشنایی با دستگاه شبیه ساز پرواز، تمرینهای پروازی، مانورهای پرواز، اصول صحیح تیک آف و لندینگ، تنظیمات قبل از اولین پرواز و موارد دیگر آشنا خواهید شد

قرار است که آقای محمد طایفه حسنلو، بعنوان استاد این دوره، تجربیات با ارزش خود از برگزاری 4 سال کلاسهای آموزشی ساخت و پرواز هواپیما را بصورت فایلهای ویدیویی در اختیارتان قرار دهد. شما با خرید این دوره‌های آموزشی میتوانید یک هواپیمای مدل قابل پرواز را با اصول فنی صحیح، بسازید و از ساخت آن حسابی لذت ببرید.

جهت خرید دوره میتوانید به یکی از آدرسهای زیر مراجعه نمائید
https://ayshinmarket.com/Courses
https://sakhtoparvaz.ir

شماره تماس :09123085676

به امید لحظات خوب ساخت و پرواز