مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها

توضیحات آگهی

یک گام دیگر برای حمایت از معلولین کم برخوردار
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها
قرارگاه محرویت زدایی
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است، از همان شروع کار خود، با نگاهی کارشناسی و پژوهش محور به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش کرده تا شرایط خدمتگزاری و کمک به محرومان جامعه را فراهم آورد. این بنیاد دارای 830 نمایندگی در کل کشور و 160 نمایندگی در استان تهران می باشد و همچنین 450 هزار مهرجو در کل کشور را تحت حمایت دارد. او بیش از 11 هزار خانواده در استان تهران تحت حمایت قرارگاه محرومیت زدایی می باشند.
سرکار خانم فاطمه چوپانی مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه ها طی مصاحبه ای اذعان داشتند : روز جهانی معلولین را پیشاپیش به معلولین عزیز تبریک عرض می نمایم. بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها به مناسبت روز و هفته معلولین ، برای خانواده های عزیز تحت حمایت این بنیاد که معلول هستند اهداء ویلچر و سبد کالا را در برنامه خود قرار داده است که قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها توسط خیرین و نیکوکاران عزیزمان در استان تهران هزینه بیش از 1000 دستگاه ویلچر را در سطح استان تهران از خیرین جمع آوری کرده است که قسمتی از این هدایا برای معلولین استان تهران و همچنین برای معلولین استان های کم برخوردار کشور بالاخص استان های سیستان و بلوچستان،کهگیلویه و بویر احمد،اردبیل،ایلام،بوشهر،کرمان،چهار محال بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان شمالی،خوزستان،کردستان،کرمانشاه،لرستان الحمدالله تدارک دیده شده است.ارزش ریالی هر یک از این دستگاه ها بیست و سه میلیون ریال معادل دو میلیون و سیصد هزار تومان است و علاوه بر اهدای این ویلچر،اهدای پک سبدکالا را نیز برای این عزیزان در برنامه کاری خود قرار داده ایم، که در روز 9 آذر با یاری پروردگار این مهم در قالب رزمایش همدلی برگزار گردید.
ایشان ضمن تشکر از خیرین و نیکوکاران استان تهران و سراسر کشور که در همه لحظات و همه برنامه هایی که دارند چه بحث جهیزیه ، چه بحث اهدای ویلچر برای معلولین و … همیشه کنار این عزیزان بودن تشکر کردند و آروزی سلامتی و طلب دعای خیر جهت نیکوکاران گرامی را از خداومند منان خواستاریم.
اطلاعات بانکی جهت یاری خیرین به شرح زیر است :
شماره حساب : 1-7720500-759-1878
شماره کارت : 6273811043191250
نام بانک : بانک سپه ( انصار سابق)
شماره شبا : IR770630187875907720500001
سایت : www.absharatefeha.org
اینستاگرام
abshaar_atefeha
تلگرام
t.me/bitolreza
کد مهربانی
#800*3*741*