مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
مهناد :: آگهی رایگان، نیازمندی ها، خرید و فروش بی واسطه
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها

توضیحات آگهی

ازدواج آسان و همدلی خیرین تهران
گوش کن
صدای ساز می آید
بانگ سرناست که خبر از پیوندی میان دو دلداده را سر داده
دستانت را به من بده دست های تو با من آشناست
گام ها را محکم تر برداریم قدمی سرشار از مهر برای یاری رساندن به هم وطنانمان در جای جای سرزمین پهناورمان ایران
مدیر قرارگاه محرومیت زدایی سرکار خانم فاطمه چوپانی طی مصاحبه ای فرمودند :
زمستان هزار و چهارصد با گرمی دلهای بهم پیوسته نوید بخش سرآغازی پر رنگ تر از همیشه برای قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه ابشار عاطفه ها می باشد.
تامین جهیزیه به نو عروسان تحت حمایت به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) اینبار افتخار خدمت رسانی به دیار سنگ و آب ،سرزمینی به وسعت یک تاریخ ، استان کرمانشاه را نصیبمان کرده است.کمکهای مردمی خیرین استان تهران یاری رسان زوج های جوانیست که آغازگر زندگی هستند .
همچنین در راستای اعتلای سیره ی عملی امیر مومنان (ع) با هدف خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر همچون گذشته گامی دیگر برداشته ایم و با اهداء 150 سری جهیزیه به نو عروسان تحت حمایت به مبلغ ده میلیارد ریال معادل یک میلیارد تومان که شامل گاز،فرش،پتو،،بخاری، سرویس تفلون و چینی، و … می شود در ترویج ازدواج آسان و سنت پیامبر رحمت (ص) گام استواری برداشته ایم و لازم بذکر است استانهای عزیزی طی شهریور ماه و تاکنون از قرارگاه محرومیت زدایی جهیزیه دریافت کردند که شامل آذربایجان غربی، اردبیل، بوشهر، سیستان و بلوچستان ،لرستان، ایلام، چهار محال و بختیاری، کرمان، خوزستان، کرمانشاه، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ، کهکیلویه و بویراحمد ، خراسان رضوی می باشند.
در رزمایش حضور داشتند و از نزدیک از کمک های مومنانه ی خیرین استان بازدید کردند.جا دارد از نیکوکاران گرامی که همواره حامی محرومان می باشند ، تشکر کنیم.
بنیاد بین المللی آبشار خیریه آبشارعاطفه ها
قرارگاه محرومیت زدایی
www.absharatefeha.org
اینستاگرامabshaar_atefeha

تلگرامt.me/bitolreza

کد مهربانی*741*3*800#

شماره کارت: 1250-4319-8110-6273
شماره حساب:بانک سپه (انصارسابق)1-7720500-759-1878